ul. Dobrzyńska 58
ul. Kolejowa 3, Płock

Skład Drewna

Chcesz zamówić drewno na opał? 
Wejdź i zamów! 

Dostawa

Proces zamówienia węgla: wykręć nasz numer 534 998 642 lub odwiedź nasz skład osobiście. Chętnie pokażemy nasz towar i odpowiemy na pytania. zamawiając (...)

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem

Współpraca

Sprzedaż hurtowa dotyczy transakcji z podmiotami/osobami, które potrzebują stałego zaopatrywania w opał przez cały sezon grzewczy lub rok. Na przestrzeni (...)

OFIRMIE

Skład opału Carbopol to firma działającą na rynku od 2013 roku. Zaufało nam już kilkaset gospodarstw domowych w Płocku i okolicach. Zaopatrujemy zakłady produkcyjne, np.: fermy drobiu, pieczarkarnie, piekarnie, jak również ośrodki rekreacji i domy weselne. Naszymi odbiorcami są również jednostki budżetowe, np.: szkoły, urzędy gmin, ośrodki zdrowia. To co nas wyróżnia to:

  • oferowane ceny są konkurencyjne ,a dostarczany opał charakteryzuje najlepszy stosunek jakości do ceny.
  • gwarancja dostaw tego samego asortymentu przez cały rok.
  • posiadamy legalizowaną wagę elektryczną z wyświetlaczem w biurze oraz na zewnątrz co ułatwia kontrole wagi podczas załadunku. .
  • posiadamy workownicę z elektronicznym wyświetlaczem , dzięki czemu każdy worek ma poprawną wagę
  • jesteśmy otwarci na negocjacje ceny przy zakupach hurtowych

Najważniejsza naszą zasadą jest indywidualne podejście do każdego klienta. Pomagamy osobą starszym oraz niepełnosprawnym przy rozładunku węgla. Dzięki otwartości na drugiego człowieka , mamy wielu zadowolonych klientów.

NASZE PRODUKTY

Eko Groszek
Piece z podajnikiem idealnie nadają się do użycia tego typu opału. Eko groszek to (...)
Eko-Miał
Eko-miał W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości eko-miał. Jego wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu (...)
Kostka
Kostka charakteryzuje się największą frakcja 80-200 mm. Dzięki swojej grubej frakcji proces spalania jest (...)
Orzech I
Granulacja węgla wynosi 40-90 mm . Orzech jest najczęściej wybieranym węglem. Charakteryzuję się jednakową (...)
EKOGROSZEK BARTEX GOLD
Parametry BARTEX WĘGIEL Ekogroszek GOLD : Wartość opałowa – 27-29 MJ/kg Zawartość siarki – max. 0,4-0,6% Zawartość popiołu – 3-5% Średnica (...)
PELLET
Pellet drzewny klasy A1 wypdrodukowany z czystej trociny iglastej. Wartość opałowa 17,6 mj/kg. Granulacja (...)

CARBOPOL W LICZBACH

1380
obsłużonych gospodarstw
domowych
80%
PROCENT
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
5
firm
współpracujących
67
najdalej
oddalony klient

NASZE PORADY

Najlepsza porą na zakup węgla jest czas letni , szczególnie okres wiosenny. W tym okresie sprzedawany opał ma mniejszą zawartość (...)
Z doświadczenia polecamy dzwonić o dostawę najlepiej 2 dni wcześniej. Czas ten pozwala nam na ustalenie dogodnej dla klienta godziny (...)
Kopcący komin to nieprzyjemny widok, a na pewno nie porządany z powodów ekologicznych. Przyczyna problemu leży w złej technice palenia. (...)
Jeżeli osoba kupująca która reprezentuje przedsiębiorstwo  nie posiada dokumentu wydanego przez właściwy Urząd Celny z informacją o zwolenieniu z podatku (...)